
Aan mijn favoriete rommelmarkten toevoegen
Deelnemende exposanten (0)
Er is nog geen deelnemer bevestigd
2e editie van de ELA-vlooienmarkt
Rommelmarkten
De rommelmarkt vindt plaats op
21-08-2022
Onze rommelmarkt in een paar woorden
Inschrijving is geopend voor de2de editie van de ELA Belgium rommelmarkt georganiseerd ten voordele van gezinnen getroffen door Leukodystrofie.
Zondag 21 augustus 22
van 7.00 uur tot 17.00 uur
Boulevard Douzième de ligne in 4000 Luik, langs de gazons van de Citadelle, een zeer mooi park met bomen dat uitkijkt over de stad, ????
???? Registratie vereist via Gsm-nummer: 0471/95.19.13
Uw deelname om ELA te steunen = Plaats: 5m voor 10€ die rechtstreeks op de rekening van ELA gestort zal worden.
???? Op het programma:
Niet minder dan 150 plaatsen beschikbaar voor exposanten.
Er zal een ELA-stand worden opgezet om al uw vragen te beantwoorden.
De stand van ELA Soli'boutique zal aanwezig zijn.
De Food'ELA zal u voor uw smaakpapillen, ontbijt, hamburger en ook de bar voorstellen.
Alle winst zal rechtstreeks op de rekening van de ELA Belgium Association worden gestort ter ondersteuning van onze families die getroffen zijn door deze vreselijke genetische, wezenlijke en degeneratieve ziekte van het zenuwstelsel.
Praktische informatie
Website www.ela.beOpeningsuren 07:00 17:00
Deze rommelmarkt is in open lucht
Aantal plaatsen : 200
Prijs voor de stand 10 €
Ingangsprijs 0 €
Beperkingen
Categorie
Postkaarten Spelletjes, Speelgoed & Beeldjes Boeken, Tijdschriften, Stripverhalen Creatieve hobby Muziek & Instrumenten Fotografie en Filmapparatuur Postzegels Vinylplaten Vintage MeubelenAdres
Boulevard Douzième de Ligne
4000 Liège (Liège)
Citadelle de Liège